czas na zmiany

Nowi gospodarze w Osobliwym Domu

Chciałbym się podzielić ważną dla mnie informacją.

Ponad dwa lata temu rozpocząłem najpiękniejszą przygodę życia. Mówię tu o ślubie z moją ukochaną żoną. Ta historia trwa i trwać będzie aż do śmierci. Wszystkie inne mają prawo zakończyć się wcześniej.
I tak też się stało z drugą najpiękniejszą (do tej pory) przygodą mojego życia. Mówię tu o budowie i prowadzeniu Osobliwego Domu Pana Adama, escape roomu w Białymstoku.

Ponad dwa miesiące temu napisałem wpis, w którym opisałem skąd decyzja o tym, że zamykamy drzwi do Osobliwego Domu Pana Adama i jak się z tym czuję. Z tego i innych wcześniejszych tekstów można, mam nadzieję, wysnuć wniosek: dałem w to miejsce dużą część siebie.
I dlatego właśnie fakt, że do Osobliwego Domu wprowadzają się nowi lokatorzy napawa mnie szczęściem! Ktoś pomyśli: „Ale o co chodzi? Tak się żalił, płakał i w ogóle,  teraz co? Szczęśliwy jest? WTF?!”.

Smutek oczywiście dalej gdzieś tam mi towarzyszy. Będzie pewnie ze mną jeszcze tak długo, jak długo będę pamiętał o tym miejscu. Ale żałobę już przeżyłem. Trwała kilka miesięcy.
Dziś myślę już o nowym rozdziale w moim życiu. O nowej przygodzie, która czeka tuż za rogiem. O nowych szansach i możliwościach.

Ale nie tylko to jest powodem wspomnianego szczęścia.

Wiem, że nowi lokatorzy to odpowiedni ludzie. Włożą w to miejsce swoje serce, tak jak ja to zrobiłem. Dzięki nim powieje tu świeżością. Jestem przekonany, że ich pomysły rozbudzą Osobliwy Dom zagadek jeszcze bardziej, niż ja byłbym w stanie to teraz zrobić.

Także jeśli ktoś jeszcze nie zdążył odbyć rejsu na Okręcie Pirackim bądź przejść próbę czarodzieja Merlina, to będzie jeszcze miał okazję w odświeżonej wersji 😉 Ale to jeszcze nic! Nowi gospodarze jak wejdą, to z impetem. W niedługim czasie po ponownym otwarciu drzwi do escape roomu (które planowane jest na 18 listopada) przedstawią trzeci pokój. I nie jest to tajemnica, że będzie to „Tajemnica Leśnej Chaty„.

unlocked osobliwy dom białystok escape roomByłem tam – moim skromnym zdaniem najlepszy pokój w Białymstoku.

Zatem koniecznie śliećcie dalsze losy Osobliwego Domu Pana Adama. Szczególnie zapraszam na fejsika: link.

Życzę nowym właścicielom jak najlepiej. Mam też nadzieję, że nasza znajomość przetrwa jak najdłużej i kto wie? Może dołożę jeszcze jakąś małą cegiełkę do budowy?

Pozdrawiam,
Pan Adam.


W kwestii formalnej:
– na czas zmiany gospodarzy pokoje zagadek będą niedostępne (wstępnie) do 18 listopada;
– zmienił się numer telefonu: 691 253 362
– adres pozostaje ten sam.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.