strajk-nauczycieli białystok osobliwy dom

Strajk nauczycieli – te szkoły na pewno będą otwarte

Drodzy uczniowie i rodzice tychże uczniów!

Rozumiemy, że w najbliższym czasie może być Wam trudniej. Ponieważ rodzina jest dla nas bardzo ważna, to chcemy pomóc tak jak potrafimy i możemy. W związku z tym każdy uczeń w czasie kiedy nie będzie mógł uczęszczać na swoje lekcje (czyli od poniedziałku do piątku) otrzyma u nas zniżkę 50% na grę w pokoju zagadek. Dodatkowo z każdą drużyną poniżej 16-ego roku życia wejdzie sam Pan Adam jeśli żaden z rodziców nie będzie mógł lub chciał towarzyszyć ekipie 😉

O naszych szkołach

Oczywiście wiemy, że dzieci powinny w tym czasie się uczyć, ale i temu problemowi wychodzimy na przeciw. Escape room to niewątpliwie wartościowa rozrywka ponieważ żeby skorzystać z niej w pełni trzeba ruszyć szare komórki do pracy. Sama nazwa „pokoje zagadek” mówi sama za siebie. Oprócz tego zabawa odbywa się w gronie kilku osób i jest to gra na czas. W związku z tym nasze atrakcje wymagają: logicznego myślenia, pracy zespołowej, łączenia faktów, czytania ze zrozumieniem, wyciągania wniosków, spostrzegawczości, szybkiego podejmowania decyzji, nieszablonowego myślenia, pracy pod presją czasu, w bardzo stresujących warunkach. Z tym stresem to spokojnie, bo wszystko odbywa się w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach. Trzeba jednak przyznać, że takie zdolności na pewno przydadzą się dzieciom w dorosłym życiu, prawda?

Dlatego zapraszamy wszystkie dzieci, ale i ich opiekunów do dwóch szkół w Białymstoku, które z pewnością będą otwarte mimo strajku nauczycieli:

Osobliwy Dom Pana Adama escape room białystok strajk okręt piracki

SZKOŁA PIRACTWA

Nazwa może wzbudzać nieco niepokoju. I dobrze! Piractwo to nie zabawa, a szczególnie w naszej szkole. Tutaj walczy się o życie, bowiem gracze wcielają się rolę morskich korsarzy, których ściga hiszpańska flota. Jeśli nie uda się im zbiec, to padną ofiarą okrutnych tortur – GILGOTEK! AAAArrr!

W tej szkole Wasze kochane dzieci nauczą się: hakowania kłódek, czytania pirackiej mapy, pirackiej grypsery, chowania się do beczek, przeszukiwania skrzyni ze skarbami, obsługi steru okrętu, róży wiatrów, liczenia do dziesięciu, szukania informacji w gwiazdach i w butelce rumu. A, no i uciekania przed zagrożeniem oczywiście ;]

escape room białystok osobliwy dom strajk komnata czarodzieja merlina

SZKOŁA MAGII

Brzmi tajemniczo, prawda? Tak się składa, że mieliśmy szczęście poznać samego czarodzieja Merlina, który przeżywa ogromny dramat. Jego ukochany król Artur postradał zmysły po zdradzie jednego z rycerzy Okrągłego Stołu. Teraz mag szuka nowych kandydatów na rycerzy, ale żeby zdobyć ten tytuł trzeba przejść nie lada próbę.

W tej szkole Wasze kochane dzieci nauczą się: deszyfrowania wiadomości, szukania informacji między wierszami, opieki nad zwierzętami (pająkami), czytania średniowiecznej mapy, podstaw astrologii, wykorzystywania żywiołów oraz posługiwania się bronią białą.

Jeśli przekonała Ciebie nasza oferta, to zapraszamy do kontaktu. Pracujemy już od 9 rano i pamiętaj, że konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.


Jeśli akurat jesteś spoza miasta i do Białegostoku za daleko, to polecamy inne placówki. Wszystkie znajdziesz w jednym miejscu na portalu lockme.pl gdzie można znaleźć również opinie na ich temat.

2 thoughts on “Strajk nauczycieli – te szkoły na pewno będą otwarte”

  1. Szczęśliwa Siódemka

    Znakomita reakcja na zaistniałą sytuację 🙂 Dobrze, że firmy takie jak Pańska wyciągają rękę do dzieci i rodziców w tym niełatwym czasie. A do tych szkół sama chętnie bym się przeszła 🙂

    1. Dzięki!
      W tym totalnym chaosie mam nadzieję, że chociaż chwila w takiej „placówce” da odrobinę wytchnienia każdemu, kto musi się z nim mierzyć. A jeśli będzie kiedyś okazja, to zapraszam ;]

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.